Катерина Павленко розповіла, як реагує на хейт в соцмережах

Відома українська співачка Катерина Павленко вирішила розповісти, як реагує на хейт в соцмережах. Попри харизму й талановитий голос жінки, її часто критикують. Нещодавно солістка гурту “Go_A” дала нове інтерв’ю, в якому розповіла про шлях до “Євробачення” та вразливість до хейту в соцмережах.

За словами Катерини Павленко, до негативу вона завжди ставиться спокійно. Зірка зізналась, що насправді дуже сентиментальна. Проте, це ні в якому разі не стосується хейту. Свій фокус уваги артистка направляє лише на щось хороше.

Катерина Павленко зізналась, що саме після популярності на “Євробаченні” зрозуміла, що все робить правильно. Жінка не залежить від думки навколишніх людей та завжди впевнена у своїх силах. Вона додала, що до будь-якого митця люди часто ставляться упереджено.

А ще Катерина Павленко пожартувала, що любить, коли її критикують. Артситка, навіть, отримує від цього задоволення. За словами зірки, ніколи непотрібно звертати увагу на щось погане. Солістка гурту “Go_A” рекомендує насолоджуватись кожною хвилиною своєї творчості та кар’єри.


Не пропустіть