Євген Кошовий наважився зробити собі перше татуювання

Відомий український гуморист та актор Студії “Квартал 95” Євген Кошовий вирішив зробити свої перші татуювання. До салону чоловік пішов з коханою, яка теж не так давно набила тату. В Instagram-stories Євген Кошовий опублікував світлини, продемонструвавши своє зображення.

За словами актора, він вирішив зробити відразу два татуювання. Ввесь процес знімала на камеру його кохана дружина. Вона підтримувала гумориста й ввесь час була поруч з ним.

На думку шанувальників, Євген Кошовий присвятив свої татуювання дружині та донечкам, адже напис містив перші літери їхніх імен. Також актор Студії “Квартал 95” поділився світлиною, на якій позує з коханою.

Подружжя демонструє свої татуювання та мило усміхається. Перед камерою чоловік постав у стильному костюмі сірого кольору. Свої перші татуювання Євген Кошовий набив на руці. Кохана шоумена з’явилась на фото у коричневому костюмі. Вона продемонструвала красиве татуювання, яке зробила під грудьми.

Шанувальники відразу засипали закоханих компліментами, оцінивши їхні татуювання. Вони назвали подружжя чудовою парою й побажали їм завжди завжди мати такий щасливий вигляд.

А ще фоловери зізнались, що неабияк пишаються Євгеном Кошовим. За словами фанів, їх дуже розчулило те, що чоловік присвятив татуювання саме рідним.

Читайте також: Ніна Матвієнко заявила, що не збирається розлучатись зі своїм чоловіком


Не пропустіть