155-кілограмова Тесс Голлідей показала, як виглядала в юності

Тесс Голлідей – плюс-сайз модель, яка при зрості 165 см важить більше 155 кг.

Нині зірці – 36 років. І вона не раз говорила передплатникам, що була повною з дитинства. Різниця лише в тому, що, будучи підлітком своєї фігури, вона соромилася. А зараз пишається своєю вагою та заробляє на ній непогані гроші.

«Я росла в Міссісіпі. Усі красиві дівчата там брали участь у місцевих конкурсах краси, і я так хотіла бути схожою на них і теж жити таким життям», – розповідала Тесс у своєму Instagram.

І ось коли вона наважилася на це, виявилося, що на юну Голлідей не шиють підходящих нарядів. «Мама шукала сукню для виходу на сцену по всьому місту, і єдиним підходящим мені варіантом була весільна, пошита на дорослу жінку, — згадує модель. — У решти дівчат сукні були набагато красивіші й дуже відкриті, і я почувалась жахливо, бо була зовсім не схожа на них».

Знали б глядачі і суперниці дівчинки, що всього через кілька років Тесс зі своєю, м’яко кажучи, неідеальною фігурою стане однією з найвідоміших нестандартних моделей у всьому світі.

Я стримувала сльози, коли зійшла зі сцени. Не дивно, що я не виграла тієї ночі але, в результаті, виграла в житті.

Зараз Голлідей гостює у своїх рідних у Міссісіпі, звідки багато років тому поїхала у пошуках кращого життя. І, віддавшись ностальгії, вирішила показати передплатникам архівне фото. На ньому дівчині близько 18 років.

«Я виросла тут, у цьому місті, дивною товстою дівчиною, про яку всі говорили, і яку ніхто не хотів кохати. Але я завжди буду дівчиною з Міссісіпі. Я пишаюся тим, що можу надихнути всіх, хто схожий на мене, і кому здається, що їхні мрії ніколи не збудуться. Мрійте якнайбільше і нічого не бійтеся. Світ може бути не готовий до вас але потім ви йому покажете!», — написала Тесс під архівним фото.

Читайте також: Колишня дружина Віктора Павліка оприлюднила докази того, що співак пообіцяв подарувати їй квартиру


Не пропустіть