Дівчина Ліама Гемсворта вперше розповіла про їхні стосунки

Колишній чоловік Майлі Сайрус вже давно не приховує, який він щасливий у нових відносинах. Ліам Гемсворт неодноразово ділився фотографіями зі своєю дівчиною Габріеллою Брукс. Часто інсайдери і наближені до пари люди передавали пресі деякі подробиці їхніх стосунків але пара ще не розповідала публіці подробиці свого роману.

Напередодні дівчина Ліама Гемсворта дала велике інтерв’ю, де вперше розповіла про свої стосунки з колишнім чоловіком Майлі Сайрус.

“Мої особисті стосунки дуже важливі і дуже священні для мене”, – поділилася Габріелла з журналом Daily Telegraph Stellar Magazine.

«Я повністю розумію [цікавість до їхніх стосунків]», — продовжила вона. «Але, зрештою, я думаю, мені хотілось би зберегти це між нами. Але він чудовий. Його родина чудова, – сказала Габріелла. «Вони найкрасивіші люди, і мені дуже пощастило з ними познайомитись».

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Gabriella Brooks (@gabriella_brooks)

Нагадаємо, Майлі Сайрус та Ліам Гемсворт розлучилися у 2019 році, після чого Майлі дала велике інтерв’ю, де поділилася своїми переживаннями з приводу їхнього розлучення та заявила, що все ще любить Ліама. Тим часом, її колишній чоловік майже відразу почав зустрічатися з новою дівчиною.

Читайте також: Злата Огнєвіч відповіла на критику після закінчення проєкту “Холостячка”


Не пропустіть