Злата Огнєвіч відповіла на критику після закінчення проєкту “Холостячка”

3 грудня відбувся фінал грандіозного шоу “Холостячка”, під час якого Злата Огнєвіч оголосила про свій вибір. Переможцем шоу став Андрій Задворний, та багато глядачів не зрозуміли, чому співачка віддала перевагу саме йому. Тож після фіналу на жінку посипались гори критики та негативу в Мережі.

Злата не могла довго мовчати та вирішила відповісти на закиди хейтерів, які звинуватили її в нещирості. Вона просто не розуміє, як абсолютно незнайомі їй люди, можуть писати такі негативні коментарі.

Співачка опублікувала відповідний допис на своїй сторінці у Instagram, в якому зазначила, що проєкт “Холостячка 2” крім романтики людських стосунків показав справжнє обличчя суспільства. Вона жартівливо подякувала хейтерам за те, що витратили свій час і написали в її сторону стільки гнівних коментарів і заявила, що не збирається відповідати їм взаємністю.

Злата зазначила, що ніколи не писала нічого поганого іншим людям, адже вона вважає, що свій час і свою енергію потрібно використовувати з користю та спрямовувати зовсім в інше русло. У своєму дописі Огнєвіч написала: “Все, що ви бачите в мені, це не моє, це ваше. Моє це те, що я бачу у вас”.

Варто нагадати, що Злата не вперше потрапляє під шквал критики від хейтерів. Раніше їй вже дорікали за відвертий танець, на що жінка відповіла, що такі коментарі пишуть дуже закомплексовані жінки. А після хвилі негативу, яка навалилась на неї коли проєкт покинув Андрій Хвєткєвич, жінка запевнила своїх фанів, що зробила так, як підказало її серце.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от ZLATA OGNEVICH (@zlata.ognevich)

Читайте також: Сергій Притула показав, як діти зустрічають його з роботи


Не пропустіть