Трендові зачіски 2022: варіанти, які підійдуть усім жінкам

Як і у випадку з модою, тенденції у зачісках часто змінюються але деяким з них вдалося стати класикою, до якої багато жінок завжди раді повернутись. Якщо ви не належите до тих, хто любить експериментувати з волоссям, є кілька зачісок, що витримали випробування часом і стали класикою, з якою неможливо помилитися.

Довга багатошарова стрижка

Такі відомі жінки, як британська модель Розі Хантінгтон-Вайтлі або актриса Дженніфер Еністон, вже багато років вірні довгим та багатошаровим стрижкам, які ніколи не виглядають нудно.

Зачіска боб

Ця зачіска до плечей ніколи не набридне. Завдяки численним варіантам ми завжди закохуємось у нові ідеї цієї класичної зачіски. Існує безліч варіантів бобу, для короткого і довгого волосся, з чубчиком або без нього, а також з прямим або сильно кучерявим волоссям. Ця зачіска, безперечно, підходить майже для будь-якої форми обличчя та будь-якого типу волосся.

Зачіска з чубчиком-шторкою

Такі знаменитості, як Гайді Клум або Каролін де Мегрэ, давно покладаються на цей природний антивіковий ефект: чубчик, що доходить до самого краю брів, успішно приховує зморшки на лобі і, навіть, може приховати втомлені, розслаблені повіки.

Якщо ви хочете бути в тренді цієї зими, не варто стригти чубок занадто рівно. Замість цього виберіть довгий чубок, що розвівається, натхненний французьким шиком, який можна зачесати збоку і, таким чином, надати обличчю м’якості.

Хвиляста зачіска до плечей

Зачіски до плечей стали класикою, яка добре виглядає на всіх. Навіть, якщо у вас від природи пряме волосся, хвиляста зачіска дозволить вам виглядати сучасно і невимушено.

Стрижка піксі

Хоча не всі жінки люблять цю стрижку, це класика, яка ніколи не виходить із моди. Тут теж існує безліч різних варіантів, які за певної адаптації підійдуть практично кожній жінці. Головне звернути увагу на тип свого волосся та форму обличчя.

Читайте також: Три модні стрижки 2022, які не зіпсує навіть шапка


Не пропустіть