Три модні стрижки 2022, які не зіпсує навіть шапка

Взимку потрібно прикладати більше зусиль, щоб зберегти укладку у презентабельному вигляді. У цій статті ми пропонуємо вашій увазі стрижки, які добре тримають форму навіть після того, як ви знімете шапку.

Але спочатку пару слів про довге волосся: форма стрижки у вашому випадку не принципова. Головне – сховати волосся в мороз, щоб захистити його від термоушкодження. Кучері можна скрутити в джгут, зібрати в пучок – коли ви знімете головний убір і розпустите волосся, вони отримають форму вишуканої хвилі. А тепер до стрижок!

Каскад

Якщо у вас кучеряве волосся, то стрижка каскад добре збережеться під шапкою. Головне, щоб довжина волосся на маківці не була надто короткою: в ідеалі — понад 10 см.

Через тертя об одяг волосся електризується. Щоб цього уникнути, стилісти рекомендують наносити на вологі локони спеціальний спрей перед укладанням.

Каре

Якщо у вас пряме і тонке волосся, то під головним убором найкраще поводиться каре. Якщо зачесати пасма біля обличчя назад, після того, як ви знімете шапку, вони будуть об’ємними.

У зимовий період стилісти рекомендують замінити мус для укладання на спрей для прикореневого об’єму. А шампунь і кондиціонер для об’єму допоможуть зберегти волосся пишним і чистим надовго.

Гарсон та піксі

Якщо у вас коротке волосся, то модні зараз гарсон і піксі, доповнені елементом андеркату (тобто значно коротшими скронями і потилицею) добре збережуться під головним убором. Головне, не притискати його на маківці.

І ще кілька важливих моментів. Вибирайте головний убір, що нещільно прилягає до голови. І одягайте його так, щоб між верхівкою та шапкою залишалося трохи простору.

Причешіть волосся у напрямку від обличчя. Одягайте шапку спочатку на чоло, а потім посуньте трохи назад. Так ви уникнете заломів. Якщо у вас є чубчик, одягайте головний убір рівномірно зверху вниз, щоб пригладити його.

Читайте також: Боб на коротке волосся: 5 модних прикладів, які обирають стильні жінки


Не пропустіть