Колишня дружина Віктора Павліка оприлюднила докази того, що співак пообіцяв подарувати їй квартиру

Ще в жовтні Лариса Созаєва, яка є колишньою дружиною відомого українського співака Віктора Павліка, розповіла, що чоловік виганяє її з квартири. Як відомо, співак написав колишній смс, в якому повідомив про те, що більше не може платити за житло. На заяву Лариси відреагувала Катерина Реп’яхова, яка зараз перебуває у шлюбі з Павліком та виховує з ним спільну дитину. Так у Мережі розгорівся великий скандал між жінками.

Катерина заявила, що вони з чоловіком оплачують 50 тисяч доларів за житло Созаєвої. Як виявилось, квартира в кредиті, тому Віктор щомісяця оплачує 25 тисяч в рахунок погашення і рівно стільки ж відсотків за користування кредитом. Крім цього, Павлік взяв на себе оплату комунальних послуг колишньої.

Подружжя Павліка та Реп’яхової запропонувало Созаєвій продати величезну квартиру, за що остання отримає 100 тисяч доларів компенсації. Проте, Лариса не погодилась на пропозицію та стверджує, що Віктор обіцяв подарувати їй це житло.

На фоні перепалок з теперішньою дружиною Павліка, Лариса вирішила викласти в Мережу докази того, що її слова правдиві. На своїй сторінці у соцмережі Facebook жінка оприлюднила листування з колишнім чоловіком. З переписки видно, що Віктор запевнив Созаєву в тому, що квартира в Києві залишиться їй. Більше того, він пообіцяв екс-дружині погасити увесь кредит на цю нерухомість та переписати її на Ларису.

Читайте також: Катерина Павленко розповіла, як реагує на хейт в соцмережах


Не пропустіть