Відома співачка Даша Астаф’єва розповіла про свою участь в шоу “Маска”

Відома модель та артистка Даша Астаф’єва знає, як здивувати своїх фоловерів. Зірка українського шоу-бізнесу дуже часто тішить мережу відвертими світлинами та ділиться цікавими подробицями особистого життя.

Нещодавно артистка неабияк спантеличила фанів своєю появою на шоу “Маска”. Даша Астаф’єва теж взяла участь у проєкті, поставши на сцені в образі Норки-хлопчика.

Знаменитість вирішила прокоментувати свою участь в шоу та розповісти, з якими труднощами їй довелося зіштовхнутися. За словами Даші Астаф’євої, спочатку костюм Норки-хлопчика їй не дуже сподобався.

Однак, коли зірка почула свій голос у зміненому варіанті, то зрозуміла, що стане найпривабливішою Норкою-хлопчиком. Також Даша Астаф’єва розповіла, що їй було не дуже комфортно пересуватися на сцені. Взуття на високих підборах та кігті на лапках постійно чіплялися за підлогу.

Від участі в шоу “Маска” відома модель отримала неабияке задоволення. Даша Астаф’єва дуже зраділа, що погодилась вийти на сцену в костюмі Норки-хлопчика.

Однак, учасницю відразу розсекретила Оля Полякова. Також відома модель зізналась, що спочатку їй було важко міняти голос під час запису пісні. Проте, Даша Атаф’єва впоралась з усіма труднощами й чудово виступила на сцені.

Читайте також: Злата Огнєвіч відповіла на критику після закінчення проєкту “Холостячка”


Не пропустіть