Модні стрижки на осінь 2021 для жінок 40-50 років з волоссям середньої довжини: 14 чарівних ідей

Восени жінки намагаються оновити свій імідж, тим самим дозволяють собі почати холодний період в гарному настрої. Дами 40-50 років відносяться до зміни іміджу дуже обережно, особливо це важливо для власниць середньої довжини волосся. Модниці бажають, щоб довжина залишилася колишньою але волосся виглядало інакше. У цій статті ми зібрали модні новинки осені для жінок після 40 років в світі красивих середніх стрижок.

Бездоганне подовжене каре

Каре славиться кардинальними змінами в житті модниць. Сьогодні воно знову набирає популярності, адже саме з цією зачіскою жінка 40-50 років повністю змінить свій зовнішній вигляд. Серед варіантів стилісти пропонують жінкам вибрати подовжене каре, яке незрівнянно підкреслює привабливі риси жінки але при цьому вміло приховує перші ознаки старіння.

Легка шеггі

Приваблива і навіжена стрижка шеггі може створювати дуже пишну зачіску. Найцікавіше, що для цього не потрібні якісь спеціальні маніпуляції. Все легко і просто – підніміть волосся біля корінців, можна додати невеликі хвилі. Жінці 40-50 років безперечно варто хоч раз спробувати цю модну стрижку, щоб відчути себе знову молодою і красивою.

Мила драбинка

Драбинка – це найпростіша стрижка але це не зменшує всі її переваги. Серед її плюсів можна відзначити невагомий вигляд зачіски, а також можливість приховати недоліки обличчя. Жінкам 40-50 років ця стрижка підходить найкраще, тим більше вона вже протягом довгого часу знаходиться в трендах.

Стильний каскад

Не один рейтинг модних зачісок осені на волосся середньої довжини не обходиться без каскаду. І в цьому немає нічого дивного. Каскад легко і невимушено збільшує об’єм волосся, навіть якщо у вас тонкі і втомлені локони. Також він дозволяє забути про довгі укладки, так як волосся після стрижки стає слухняним. Жінки в 40-50 років часто вибирають саме цю зачіску, щоб нарешті вирішити проблему з об’ємом.

Рапсодія

Стрижка 90-х знову повернулася на вершину модних трендів. Цієї осені рапсодію знову і знову просять зробити всі жінки після 40 років. Стрижку часто плутають з каскадом але в рапсодії залишають більше довжини, а також зачіска здатна суттєво змінити зовнішній вигляд жінки.

Стрижки на середню довжину волосся для жінок 40-50 років цієї осені рясніють різноманітними варіантами. Але головна особливість усіх представлених моделей – це можливість повернути волоссю первозданний красивий і об’ємний вигляд.

Читайте також: Модні короткі стрижки на осінь 2021 для жінок 40-50 років


Не пропустіть