Клаудія Шиффер розкрила секрети життя супермоделей 90-х

51-річна Клаудія Шиффер згадала, яким був світ моди, коли вона починала своє сходження на зірковий Олімп. Модель зізналася, що в ті роки неможливе раптово стало можливим.

Життя 17-річної симпатичної мешканки Дюссельдорфа змінилося в одну мить, коли її помітив модний агент. Дівчина танцювала з друзями в нічному клубі – і відразу ж привернула увагу професіонала. Уже через кілька місяців Клаудія була в Парижі.

«Це був просто приголомшливий період. Сталося неймовірне злиття – моди, музики, мистецтва і розваг, все це зробило епоху динамічною і захоплюючою. Неможливе стало можливим», – зізналася Шиффер. Вона до цих пір згадує той час з невимовним захопленням і ентузіазмом.

Однак, справжня слава прийшла до моделі після того, як вона стала амбассадором бренду Guess і знялася в рекламі деніму цієї марки. Повернувшись якось додому в Нью-Йорк після довгих перельотів по роботі, Клаудія зіткнулася з чоловіком в ліфті. Незнайомець запитав, чи дійсно вона – та сама дівчина з реклами. «І я зрозуміла, що тепер моє життя змінилося назавжди», – заявила модель.

Вона була настільки щаслива, що хотіла запам’ятати кожну мить, яка здавалася нереальною. Клаудія насолоджувалася кожною секундою свого власного життя, про яке раніше вона не сміла й мріяти.

«1990-ті роки були переломним періодом, що перевернув ідеали краси і моди. Тоді стався величезний зсув в моді, що відійшла від гламурного перфекціонізму 1980-х років, до натуралізму і мінімалізму. Було більше свободи та індивідуального самовираження», – розповіла Шиффер в інтерв’ю New York Post.

Читайте також: Катерина Осадча презентувала осінню капсулу одягу з Андре Таном


Не пропустіть