Алек Болдвін порушив золоте правило поводження зі зброєю: нові подробиці трагедії

У четвер на зйомках фільму “Rust” сталася трагедія. В одній зі сцен Алек Болдвін повинен був зобразити стрілянину. На жаль, пістолет, запропонований акторові на репетиції, був заряджений бойовими патронами. В результаті пострілу були поранені двоє : режисер Джоел Соуза і оператор Галина Гатчинс. Остання померла в лікарні через отримані травми. В даний час правоохоронні органи вивчають всі деталі події.

Зак Найт, інженер з піротехніки і спецефектів, пояснив, які правила безпеки, швидше за все, були порушені в той фатальний день. “На знімальному майданчику ніколи не використовуються бойові патрони, це номер один, – розповів експерт, – Номер два – кожна людина на знімальному майданчику має право оглянути зброю перед пострілом. І номер три: перед особою, що стріляє не повинно бути інших людей”.

За словами Найта, будь-який подібний інцидент – результат ряду помилок багатьох людей. Також фахівець згадав, що протокол, який забороняє використання бойових патронів на зйомках, з’явився після трагічної загибелі Брендона Лі під час роботи над фільмом “Ворон” в 1993 році. “Якщо ви бачите на знімальному майданчику патрони, вони холості”, – пояснив Зак. Але, навіть, в такому випадку не можна направляти зброю на людину – якби Болдвін дотримувався цього правила, можливо, трагедії вдалося б уникнути.

Читайте також: Ексдружина Віктора Павліка показала архівне фото свого покійного сина


Не пропустіть