Ексдружина Віктора Павліка показала архівне фото свого покійного сина

Колишня дружина Віктора Павліка неодноразово ділиться спогадами про свого покійного сина. На цей раз жінка показала фанам його дитячу світлину. Фото Лариса Созаєва опублікувала на своїй сторінці в Instagram.

На світлині маленький Павло позує у білосніжній сорочці та жилетці. Хлопчик стоїть біля вікна й задумливо щось розглядає. Також Лариса Созаєва повідомила, що її син був дуже талановитим. Колись він писав власні вірші. Одним з них жінка вирішила поділитись.

Під дитячою світлиною Павла вона написала рядки з вірша хлопчика. Також колишня дружина Віктора Павліка зізналась, що неабияк пишається покійним сином. А ще за словами Лариси Созаєвої, Павло назавжди залишиться в її серці.

Смерть сина жінка пережила дуже складно. Вона до останнього моменту не могла повірити, що Павла більше немає. Єдине, що заставляє Ларису Созаєву жити, це теплі спогади про сина.

Велика кількість фоловерів зізналась, що вірш про кохання неабияк їх розчулив. Також вони підтримали жінку приємними словами й назвали чудовою мамою. Фани побажали Ларисі Созаєвій залишатись такою ж сильною та мудрою.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений користувачем @lora.sozaeva

Читайте також: Ірина Білик назвала справжню причину розлучення з чоловіком та несподівано заговорила про майбутнє весілля


Не пропустіть