Ірина Білик назвала справжню причину розлучення з чоловіком та несподівано заговорила про майбутнє весілля

Заслужена артистка України Ірина Білик все частіше ділиться подробицями свого розлучення. Про розрив стосунків з Асланом Ахмадовим жінка оголосила декілька місяців тому. Однак, лише зараз вона вирішила назвати справжню причину розлучення.

У програмі “Життя відомих людей” Ірина Білик відверто розповіла, що спільні роки подружнього життя не завжди зближують двох людей. Артистка зізналась, що їхні почуття з чоловіком вже давно стали зовсім іншими.

Жінка довгий час намагалась врятувати сім’ю та робила все можливе для уникнення розлучення. Проте, в результаті Ірина Білик прийняла рішення розірвати стосунки з чоловіком.

А ще зірка українського шоу-бізнесу несподівано заговорила про своє майбутнє весілля. За її словами, жінка щиро вірить, що зустріне у своєму житті справжнє кохання. Також Ірина Білик мріє про розкішне весілля, на яке запросить найближчих друзів з шоу-бізнесу. Наразі, серце артистки вільне.

Ірина Білик активно працює над своєю кар’єрою та ввесь час присвячує музиці. Однак, про особисте життя співачка не забуває. Вона мріє про зустріч з чоловіком, який кардинально змінить її життя.

Фоловери підтримали артистку й повідомили, що Ірина Білик обов’язково зустріне справжнє кохання.

Читайте також: Арсен Мірзоян розповів про табу в стосунках зі своєю дружиною


Не пропустіть