В автівку Лідії Таран в’їхала вантажівка

Відома українська телеведуча Лідія Таран повідомила, що нещодавно з нею трапилась дуже неприємна ситуація. Вранці жінка збиралась на роботу. Вона перебувала в дуже хорошому настрої та, навіть, написала допис про чудові передчуття. Однак, через три години вантажівка неабияк пошкодила автівку телеведучої.

В Instagram-stories Лідія Таран опублікувала фото, на яких продемонструвала пошкоджений автомобіль. За її словами, двері вантажівки непомітно в’їхали в капот автівки.

Також телеведуча повідомила, що автівка стояла на парковці. Зірка українського шоу-бізнесу неабияк обурилась й ледь не запізнилась на прямий ефір ТСН.

А ще Лідія Таран повідомила, що вже понад 10 років не потрапляла в ДТП. На щастя, під час неприємного інциденту жінка не постраждала. Також вона заявила, що ніколи не потрібно засмучуватись через різні неприємні ситуації. На думку телеведучої, завжди все відбувається так, як має відбуватись.

Фоловери підтримали телеведучу приємними словами й пораділи, що з жінкою все гаразд. А ще велика кількість шанувальників побажала Лідії Таран більше не опинятись в таких неприємних ситуаціях.

Читайте також: Ілона Гвоздьова потрапила в ДТП


Не пропустіть