Екссолістка гурту “НеАнгели” Вікторія Смеюха розповіла, чому ще досі не вийшла заміж

Відома українська артистка Вікторія Смеюха активно розвиває сольну кар’єру. Нещодавно екссолістка гурту “НеАнгели” розповіла, чому ще досі не вийшла заміж. Подробицями жінка поділилась в новому інтерв’ю.

Артистка не часто розповідає про особисте життя, однак, на цей раз розсекретила багато чого цікавого. Вікторія Смеюха вперше розповіла, що їй неодноразово пропонували вийти заміж. Проте, через деякий час зірка завершувала такі стосунки.

Також артистка розповіла про чоловіка, який дійсно її кохав. Однак, побудувати з ним щасливу сім’ю жінці не вдалося. Справа в тому, що заможний обранець Вікторії Смеюхи запропонував їй переїхати до Іспанії.

Проте, артистка відмовилась, тому що для неї була важлива кар’єра. Також, за словами Вікторії Смеюхи, наразі її екскоханий одружений та має трьох дітей. Також колись зірка зустрічалась з актором Іваном Стрижаковим. Пара, навіть, планувала одружитись. Проте обранець артистки зрадив Вікторії з її прихильницею.

Наразі Вікторія Смеюха у стосунках не перебуває. Проте, жінка неабияк мріє мати сім’ю. За словами артистки, заради майбутньої дитини та сім’ї вона не зможе повністю відмовитись від кар’єри. Однак, виконавиця готова йти на компроміси.

Читайте також: Володимир Остапчук та його дружина розсекретили, яке ім’я дадуть первістку


Не пропустіть