Співачка Лама розповіла про свого коханого та розсекретила, чому вирішила повернутись в шоу-бізнес

Відома співачка Лама вперше за довгий час дала інтерв’ю. Вона розповіла про свого коханого й розсекретила, чому повернулась в шоу-бізнес. Подробицями артистка поділилась у програмі “Зірковий шлях”.

За словами знаменитості, вона прийняла для себе рішення повернутись на сцену. Лама зізналась, що дуже сумувала за концертами та гучними оплесками шанувальників.

Також жінка розповіла про кохану людину. За словами артистки, її бойфренд молодший за неї аж на 15 років. Проте, така велика різниця у віці зовсім не заважає закоханим.

За словами Лами, з бойфрендом в неї багато спільних інтересів. Чоловік теж захоплюється східною філософією та медитацією.
Наразі співачка живе зі своїм коханим під Києвом.

Також артистка розповіла, що він вже давно зробив їй пропозицію руки та серця. Однак, весілля так і не було. Жінка негативно ставиться до цього свята й вважає, що для щасливого шлюбу не обов’язково потрібно робити розкішне весілля.

А ще Лама розповіла, чи планує народжувати дітей. За її словами, поки що жінка не поспішає ставати мамою. Проте, вона не виключає, що колись вирішить інакше.

Читайте також: В автівку Лідії Таран в’їхала вантажівка


Не пропустіть