Модні короткі стрижки на осінь 2021 для жінок 40-50 років

Коротка стрижка – це можливість не тільки кардинально змінитися, але й повернути впевненість у собі. Жінкам 40-50 років коротка стрижка дарує привабливий образ, який назавжди залишиться в пам’яті всіх оточуючих. У цій статті ми розповімо про головні осінні тренди в світі hairstyle для жінок 40-50 років.

Мікро-боб

Остання новинка в світі моди – це абсолютно новий варіант звичної стрижки боб. Її особливість – все ті ж подовжені пасма спереду, укорочена потилиця, тільки в більш стислому вигляді. Оригінальний варіант стрижки дозволить повністю обнулити свій зовнішній вигляд.

Багатошарова піксі

Креативна і завжди модна пікс підходить всім жінкам 40-50 років. Варіативність стрижки б’є всі рекорди. Цієї осені варто звернути увагу на дуже коротку піксі з довгим чубчиком і піксі-боб. Для найстильніших і яскравих модниць, які бажають в кілька разів збільшити об’єм шевелюри, підійде безпрограшна модель багатошарової піксі з довгим чубчиком.

Гарсон

Чуйний гарсон зможе знову зробити з жінки 40-50 років яскраву і цікаву особистість. Характерна особливість стрижки – це проста техніка, яка дозволяє вирішити проблему посічених кінчиків і відсутність природного об’єму. Модниці можуть взагалі відмовитися від будь-якого виду укладок, так як гарсон виглядає ще ефектніше в природному вигляді.

Боб-каре

Жіночна і стильна стрижка боб-каре поб’є всі рекорди саме в цей осінній сезон. Вибирають стрижку жінки 40-50 років, які мріють розбавити свій звичний імідж чимось новим і цікавим. Об’єм, присутній в стрижці, завжди залишиться з вами не зважаючи на шапки і негоду. Обов’язково разом з боб-каре зробіть довгий або косий чубок, щоб збільшити ефект привабливості.

Довгий чубчик в короткій стрижці

Важливий тренд осені для жінок 40-50 років – це довгий чубчик. Зрозуміло, що його вже давно запримітили модниці, адже він дозволяє приховати багато недоліків обличчя. Тільки в цьому сезоні варто довгий чубок додавати не тільки в середні і довгі стрижки але й в модні короткі зачіски. За допомогою довгого чубчика і короткого волосся ви зможете отримати образ милої, яскравої і стильної пані.

Короткі стрижки – це маст-хев осені. Завдяки техніці створення, ви зможете не переживати, що зачіска зіпсується через шапку або сильний вітер. Головний плюс – це завжди молодий і привабливий образ, який не залишиться непоміченим.

Читайте також: Трендові стрижки на осінь 2021: модні ідеї для жінок старше 40 років


Не пропустіть