Ексдружина Олексія Завгороднього похизувалась пружними сідничками в купальнику

Колишня дружина Олексія Завгороднього, який знаменитий під псевдонімом Позитив, вирішила не на жарт розбурхати уяву фанів. На своїй сторінці в Instagram Анна Андрійчук розмістила пікантний ролик, продемонструвавши розкішне тіло в купальнику.

Жінка позує під душем на пляжі. Відверте відео ексдружина артиста зробила під час відпустки в теплих краях. Вона спокусливо демонструє вигини свого тіла, хизуючись пружними сідничками.

Перед камерою Анна Андрійчук постала в бікіні темного кольору. У дописі вона повідомила, що раніше не дуже себе любила. Жінці не подобався шрам на її нозі. Через це колишня дружина Олексія Завгороднього дуже соромилась та комплексувала.

Однак, через деякий час жінка змогла полюбити кожний міліметр свого тіла. За словами Анни Андрійчук, ідеальних людей немає, тому потрібно сприймати себе такою, як є насправді. Фоловери відразу прокоментували ролик жінки, засипавши її компліментами.

Велика кількість шанувальників заявила, що в неї просто бездоганне тіло. Найбільше фани звернули увагу на пружні сіднички жінки, назвавши її дуже спокусливою. А ще фоловери побажали Анні Андрійчук завжди мати такий ефектний вигляд.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Аня Андрийчук (@annchuk)

Читайте також: Jerry Heil відверто розповіла, якої вона орієнтації


Не пропустіть