Jerry Heil відверто розповіла, якої вона орієнтації

Популярна артистка Jerry Heil вирішила відверто розповісти про свою сексуальну орієнтацію. Відомо, що останній роман співачки був чотири роки тому. Однак, через місяць Jerry Heil розірвала стосунки зі своїм бойфрендом.

Також зірка українського шоу-бізнесу неодноразово говорила, що у 26-річному віці ще досі незаймана. Саме через це її почали підозрювати у нетрадиційній сексуальній орієнтації.

Однак Jerry Heil вирішила розвіяти чутки про свою нетрадиційну сексуальну орієнтацію, розповівши про це під час нового інтерв’ю. Артистка, навіть, пожартувала, що перебуває у стосунках з дівчиною. Проте, насправді виконавиця ніколи не зустрічалась з жінками.

Jerry Heil зізналась, що, навіть, її рідні підозрювали артистку у нетрадиційній сексуальній орієнтації. За словами зірки українського шоу-бізнесуl, їй подобаються представники протилежної статі. А ще артистка розсекретила, що ніколи по-справжньому не закохувалась.

Попри це зірка щиро вірить, що зустріне у своєму житті чоловіка, з яким буде щаслива. Багато шанувальників побажали Jerry Heil знайти свою другу половинку й побудувати з нею міцну та щасливу сім’ю.

Читайте також: Потап показав дружину-красуню в червоному бікіні


Не пропустіть