Потап відверто розповів про те, як залишив екс-дружину

Днями Олексій Потапенко, більш відомий як Потап, дав велике інтерв’ю телеканалу «1 + 1». В ході бесіди продюсер розповів про розлучення з екс-дружиною Іриною Горовою.

Як ми знаємо, Потап і Настя Каменських одружилися в 2019 році. Але роман між артистами почався задовго до цього. Заради обраниці репер розлучився з дружиною, з якою прожив близько 14 років. Однак, за словами музиканта, рішення про розставання далося йому зовсім не легко.

Потап не розуміє, як можна мучити дорогу людину та обманювати її. Він вважає, що краще одразу розповісти правду, пояснити, що стосунки не склалися. Проте сам зізнається, що це дуже складно і важко зробити але потрібно зібратися з силами.

Репер розповів про те, що відчував у той момент, коли наважився поговорити з колишньою дружиною. Насправді, йому було дуже боляче і складалося враження, що серце розривається на частинки. Але він не шкодує про свій вчинок.  Більше того, чоловік вважає, що дуже щасливий через те, що послухав своє серце.

Проте екс-подружжю вдалося зберегти дружні відносини. Вони продовжують разом виховувати сина Андрія. До того ж у них спільний продюсерський центр MOZGI.

Потап зізнався, що мріє стати багатодітним батьком. Однак поки вони з Каменських активно займаються розвитком своєї кар’єрою.

«Коли ми будемо благословенні, це обов’язково станеться. Ми дуже хочемо дітей. Я взагалі хочу п’ятьох дітей! Один вже є, значить залишилося ще чотири», – заявив артист.

Читайте також: Ексдружина Віктора Павліка показала архівне фото свого покійного сина


Не пропустіть