Модні стрижки на літо 2021

Стилісти дуже довго думали напередодні прийдешнього сезону, але так і не вирішили, який же основний тренд повинні взяти на озброєння перукарі влітку 2021. Єдине, що дуже чітко простежується – будь-яка стрижка може видозмінюватися і перетворювати жінку до невпізнання, при цьому, абсолютно не забираючи багато часу.

Короткі стрижки

Якщо ви любите короткі стрижки і вважаєте себе людиною креативною і сміливою, то можете вибрати об’ємну зачіску з додаванням «розтріпаності».

Якщо це гладка стрижка, то асиметрія або подовжені пасма будуть дуже актуальними влітку 2021 року.

Мелірування або фарбування волосся в натуральні кольори – мед, шоколад – зробить вас не тільки оригінальною, а й елегантною.

Стрижка в стилі «боб» не поступається своєю популярністю і в цьому сезоні. Тільки сьогодні він трохи коротший і поєднує в собі допустиму асиметрію, нерівний чубок або трохи подовжені пасма. Можете експериментувати: гладкий, об’ємний або такий, що створює враження легкої недбалості.

Хіт сезону – короткі стрижки з чубчиком. Обмежень в формі чубчика просто немає: асиметричний, рваний, косий, густий – все дуже стильно.

Стрижки для волосся середньої довжини

Класичне каре в 2021 році стало основною базою для створення ультрамодних зачісок. Ви можете на свій смак вибрати або градуйоване, або строге пряме, знову ж асиметричне, з чубчиком або без.

Напевно, стрижки типу «боб» або «сесон», які так полюбилися нам, ніколи не вийдуть з моди. Тільки додавання певних деталей в їх форму пожвавить образ, що так полюбився.

Якщо ви володарка кучерявих локонів, вам підійде зачіска з безліччю шпильок або волосся, зав’язане в вузол на боці. Доречний буде ефект «мокрого волосся».

Жінки з прямим волоссям можуть дозволити собі гладку стрижку з чубком, що ніжно обрамляє лоб.

Стрижки на довге волосся

Що б там не казали, але довге волосся в моді завжди. Саме, у дівчат з довгим волоссям набагато більше варіантів змінити свій образ і зовнішність, експериментуючи зі своєю шевелюрою. І ніщо не робить жінку більш витонченою, граціозною і чуттєвою, ніж довге волосся. Саме воно підкреслює жіночність і чуттєвість будь-якої модниці.

Незалежно від того, любителька ви гладких стрижок або ж вам подобається драбинка по всій довжині, носите ви чубок чи ні – ваша зачіска буде на піку популярності. Якщо ви хочете трішки змінити себе чи просто додати шарму в свій образ, зробіть густий чубок з трішки рваними кінчиками.

Стилісти радять фарбувати волосся в натуральні природні відтінки і не зловживати яскравими тонами в 2021 році. Сьогодні це не тільки не модно, а й ознака поганого смаку.

Якщо ви хочете додати різноманітності в ваш образ, можете використовувати різноманітні шпильки, обручі або косинки.

Але яку б ви стрижку не обрали, волосся повинне завжди виглядати здоровим і доглянутим. Мабуть, це основна модна вимога в цьому сезоні.

Читайте також: Трендові зачіски і укладки літа 2021: цікаві ідеї, які вам сподобаються


Не пропустіть