Трендові зачіски і укладки літа 2021: цікаві ідеї, які вам сподобаються

Модні зачіски та укладки на літо 2021 дуже різноманітні і оригінальні. У цьому сезоні можна вибрати не тільки класику, а й яскраві варіанти зачісок. Головний тренд літа – натуральний образ, тому й зачіски представлені легкі та прості в створенні. У цій статті ми зібрали найцікавіші ідеї, які обов’язково сподобаються всім модницям.

Пучки

Цього літа в тренді будуть звичні нам пучки. Причому мода не проти класичного ідеально зібраного пучка, але в той же час більший акцент роблять на химерний варіант зачіски. Для ділового образу підійде низький пучок, а для молодих леді ідеальною зачіскою стануть два пучка на маківці.

Центральний або бічний проділ

Простий проділ зможе кардинально змінити зовнішність жінки – так запевняють багато стилістів. В тренді чітка лінія проділу, яка може перебувати не тільки по центру зачіски, а й збоку. Якщо додатково укласти волосся хвилями або випрямити їх, то зачіска підійде навіть для святкового образу.

Легкі хвилі і кучері

Милі кучерики і легкі хвилясті локони будуть в тренді цього літа. Стилісти пропонують різні варіанти зачісок на будь-яку довжину волосся. Створити кучері можна не тільки за допомогою бігудів або плойки, дуже красиві хвилі виходять за допомогою праски. Щоб образ став ще більш привабливим, додайте до зачіски стильні аксесуари: обідки, шпильки і хустки.

Довгий чубчик

Завдяки всесвітньому локдауну, у модниць з’явилася можливість вибирати натуральні образи. Головним акцентом зможе стати довгий чубчик, який прозвали «карантинним». Воін являє собою абсолютно будь-який вид чубчика, який можна прибрати назад, заколоти по боках або залишити в природному вигляді.

Коси і плетіння

Плетіння дозволяє придумати дуже романтичні варіанти укладання. Залежно від довжини волосся підбирається і варіант майбутніх кісок. На короткому волоссі можна зробити плетіння збоку чи прибрати в косичку свій чубок. Із волоссям середньої довжини виходить ніжний обідок з однієї коси. Що стосується довгих локонів, стилісти дозволяють проявити всю свою фантазію на максимум.

Літні зачіски та укладки представлені у величезній кількості. Їх об’єднує кілька критеріїв – легкість створення, креативність і натуральний вигляд. Використовуйте нашу статтю і придумуйте свій варіант образу, не забуваючи про модні аксесуари.

Читайте також: Літні тренди для волосся 2021 для жінок 40-50 років: модні стрижки і фарбування


Не пропустіть