Фахівці порадили 3 найпростіші дієти для тих, хто їх ненавидить

Як схуднути і при цьому їсти улюблену їжу?

Краща дієта – та, що на все життя. Але хто на все життя відмовитися від булочок, вина або шоколаду, якщо це те, що ви дійсно дуже любите? Ось кілька цікавих варіантів дієт для тих, кому не підходять традиційні дієтичні раціони.

Сонна дієта

Найголовніше – забезпечити високу якість сну. За 3 години до сну не їсти, за 2 години – не пити, добре провітрити кімнату, встановити температуру не вище 19 градусів, за 2 години до сну відкласти в сторону всі гаджети. Перерва між вечерею і наступним сніданком повинна бути не менше 12 годин.

Якщо решту часу ви будете намагатися помірно їсти і пити достатньо води – то схуднення буде йти нехай і повільно, але стабільно.

А головне – вам не потрібні додаткові зусилля. Навпаки – більше відпочивайте. А ось недолік сну – безпосередньо пов’язаний із зайвою вагою.

Винна дієта

Доведеться повністю відмовитися від солі і цукру (крім цукру у вині), зате ваш улюблений продукт залишиться в раціоні.

У червоному вині багато корисних речовин – антиоксидантів і поліфенолів, воно також прискорює обмін речовин. Але схуднути допоможе тільки в тому випадку, якщо ви не запиваєте ним фаст-фуд або шоколадку, а більш-менш себе обмежуєте.

Як харчуватися: весь день налягайте на білкову їжу (сир, нежирне м’ясо) і свіжі овочі та фрукти, а вечерю замініть парою келихів вина.

Зверніть увагу на мінуси: не варто використовувати такий спосіб схуднення, якщо ви вагітні, вам менше 18 років, під час вечері ви на робочому місці або просто легко п’янієте.

Лінива дієта

Ідеальний варіант для тих, кому ліньки морочитися з приготуванням складних корисних страв для дієти і взагалі придумувати, що б такого корисного з’їсти щоб схуднути.

Принцип: кожен день ви їсте тільки один продукт, зате без обмежень. Щоб було не дуже нудно, замість монопродуктів можна їсти одну і ту ж страву.

Наприклад: понеділок – вінегрет, вівторок – м’ясо, середа – гречка, четвер – сир, п’ятниця – борщ, субота – омлет, неділя – салат зі свіжих овочів.

Важливо, що весь день ви їсте одну і ту ж їжу – тільки, звичайно, не фаст-фуд і не солодощі. Хоча якщо весь день їсти тільки шоколад, то наступного разу вам його захочеться нескоро.

Джерело kolobok

Не пропустіть