Базилік, жасмин, лимон: які кімнатні рослини здатні залучити в будинок любов, багатство і успіх

З давніх-давен люди знали, що різні домашні рослини мають особливу енергетику, здатну впливати на долю своїх власників. Деякі з них здатні допомогти повернути в будинок гармонію, а деякі – залучити багатство або любов. Ось десять рослин, що володіють такими властивостями і доступні кожному з нас.

1. Базилік

Ця рослина в першу чергу відома тим, що може поліпшити ваші кулінарні шедеври – і для цього навіть не потрібно вірити в прикмети! Просто додайте трохи свіжого базиліку в свої страви, і ніхто не зможе встояти перед їх смаком і ароматом. З точки зору натуральних властивостей ця рослина також відома як природній антидепресант, антисептик і антибактеріальний засіб. Що стосується енергії, горщик з базиліком здатний принести пристрасть і любов в ваш будинок.

2. Бамбук

Бамбук здатний залучити в будинок багатство. Він також може захистити своїх власників від різних невдач і неприємностей, а його природна гнучкість впливає на розвиток гнучкості розуму у людей, які часто знаходяться поблизу. Зміцнення здоров’я і артистичних талантів також в сфері впливу енергетики кімнатного бамбуку. Крім того, він візуально освіжає приміщення і приносить в інтер’єр східні нотки.

3. Жимолость

Це красива і ароматна рослина здатна вкрай позитивно впливати на психічне здоров’я і моральну рівновагу. Якщо ви розітрете в долонях квіти жимолості, а потім прикладете їх до чола і скронь, то швидко відчуєте поліпшення настрою і загострення інтуїції. У деяких випадках жимолость допомагає зняти легкий головний біль. А ще в ягодах цієї рослини міститься солодкий їстівний нектар, яким можна поласувати час від часу – він допомагає підтримувати здоров’я і красу шкіри в постійному тонусі.

4. Жасмин

Ще одна рослина з незрівнянним ароматом, яку можна вирощувати вдома. Жасмин сприяє творчому мисленню і допомагає знаходити логічні шляхи втілення бажань. А ще це один з найбільш потужних природних афродизіаків, а тому рослину можна вважати помічником в залученні любові або підтримці романтики і пристрасті. Квітки жасмину розкриваються і особливо сильно пахнуть вночі, а тому горщик з цією рослиною в спальні допоможе впоратися з проблемами безсоння або неспокійного сну і перевтоми.

5. Лимон

Вирощування лимона в домашніх умовах дуже сильно впливає на підтримку енергії дружби, радості і легкості думок в будь-якому будинку. Зрозуміло, якщо лимон плодоносить, радість збільшується в кілька разів, адже що може радувати сильніше, ніж свіжі жовті плоди прямо на підвіконні? Вони не тільки прикрасять інтер’єр, а й дадуть можливість постійно пити домашній лимонад або ж додавати цитрусові в воду, чай і різні страви.

6. Лаванда

Навіть якщо не брати до уваги енергетичні властивості, натуральна і свіжа лаванда є незамінною рослиною в будь-якому будинку. Вона приємно пахне і позитивно впливає на нерви, маючи сильний заспокійливий ефект. Аромат лаванди здатний знімати головний біль, стрес, нервове перенапруження, а також перемагати перевтому і безсоння. Що стосується енергетики рослини, то лаванда привертає в домівку мир та спокій, допомагає швидко вирішувати конфлікти і досягати гармонії в сімейних відносинах.

Карликові троянди

Вважається, що такої сильної енергетики, яку мають троянди, немає більше ні в однієї рослини. Вони несуть в будинок любов, радість, зцілення від хвороб, приваблюють удачу. Зрештою, вони незрівнянно пахнуть і є дуже красивими, що ще потрібно для щастя? Проте з енергетичної точки зору значення має колір вашого карликового рожевого куща:

  • Білий: позитивна енергія, зцілення, очищення.
  • Червоно-білий: відданість і пристрасть.
  • Персиковий: світ, духовний спокій, дружба.
  • Рожевий: романтика, доброта, умиротворення, безтурботність.
  • Малиновий: бажання жити, пристрасть, любов до себе, творча енергія.
  • Ліловий: духовний спокій.
  • Червоний: любов, пристрасть, радість, жага до життя.

Не забувайте, що ніякі троянди не можуть існувати без сонця, а тому регулярно давайте вашим квітам можливість насититися сонячною енергією – ви можете ставити їх біля відкритого вікна на сонячній стороні або ненадовго виносити на вулицю (особливо якщо живете в приватному будинку).

8. Орхідея

Ця рослина зі східним колоритом і сильною енергетикою. Орхідеї дуже красиві і зовсім невибагливі, а тому ви можете завести цю рослину при першій же можливості. Їх енергія пов’язана з любов’ю і дружбою, а тому квітуча орхідея здатна і залучити хороших людей у ​​ваше життя, і надовго зберегти їх прихильність, а також повернути глибину і трепет в сімейні стосунки.

9. Розмарин

У нашому списку розмарин є “братом” базиліка, так як його теж можна регулярно використовувати в кулінарії. Вживання розмарину в їжу посилює розумові здібності, впливає на здоров’я, молодість і красу, а також пробуджує бажання жити і любити. Аромат розмарину позитивно впливає на нервову систему, допомагає розслабитися, добре спати і легко прокидатися. Так що він може знайти своє місце не тільки на вашій кухні, але і в спальні. Енергетика рослини безпосередньо пов’язана з духовністю і здоров’ям, а тому розмарин дійсно може допомогти знайти гармонію і в душі, і в тілі.

10. Шавлія

І з природної, і з енергетичної точки зору шавлія сприяє зміцненню здоров’я, молодості і сили. Ви можете використовувати цю рослину в лікарських цілях, якщо практикуєте народну медицину, а можете просто довіритися її енергетичним вібраціям, що несуть в будинок зцілення і захист від будь-яких хвороб.


Не пропустіть