Антитренди в манікюрі 2022: варіанти дизайну, які вийшли з моди

Манікюр має стати продовженням вашого образу та показником почуття стилю. Тут теж є свої «правила гри» та тренди, відмова від яких веде до поразки у модній битві.

Акуратні, доглянуті нігті – одна з основних складових ідеального вигляду для кожної жінки. Ви можете дотримуватися класики манікюру або віддавати перевагу модним варіантам оформлення нігтьової пластини. Якщо вибираєте другий варіант, варто чітко стежити за зміною тенденцій. Не допускайте застарілих дизайнів та безглуздої форми, які можуть знищити імідж одним помахом руки. Nail-експерт Алла Вірченко прокоментувала антитренди у манікюрі взимку 2021/22.

Стрази

Хтось ще й досі їх використовує? На жаль так. У той час, коли модні віяння несуть нас на хвилі мінімалізму, блискучі камінці на нігтях – абсолютний моветон. Винятком може стати весільний манікюр, Але і тут необхідно пам’ятати про міру, не перетворюючи пальці на салон Swarovski.

Ліплення

Це повністю застаріла конструкція. Зустріти такий дизайн можна лише десь у глибинці. Хоча й у віддалених краях нашої країни вже знають, який манікюр зараз у тренді. Об’ємний nail-арт навряд чи скоро повернеться, тому забудьте про ці аплікації та спроби розбудити у майстрі салону краси скульптора.

Вензелі

Малюнки – дуже делікатне питання у nail-арті. Якщо їх і роблять, то у мінімалістичному стилі. Крапки, смужки, символи новорічних свят в актуальний час. А ось химерні вензелі виглядають як пережиток минулого і зовсім не прикрашають ваші руки.

“Волохатий” дизайн

Це було голосно, екстравагантно, але безрезультатно — так звані «волохаті» нігті не підкорили серця навіть найвідчайдушніших модниць. Що ж, так буває. Волосся на нігтьовій пластині віджило своє.

Геометрія

Модний минулого літа дизайн, що нагадує уроки геометрії, на думку експертів, має залишитися в тих теплих днях. Тоді трикутники, ромби, квадрати виглядали доречно. Взимку таке практикувати не варто.

Мега-довжина

Це не лише не стильно, а й незручно. Модним балом керує природність. Доглянуті руки з тонкими пальцями та нігтями малої та середньої довжини, овальної, мигдалеподібної або форми “м’який квадрат” – вибір сучасної, стильної дівчини.

Втирання

Цей тренд підкорював нас кілька сезонів поспіль, але прийшов час переключитися на однотонні покриття. Металізована пудра морально застаріла. Ви зможеш знайти інші способи виділитись.

Кошаче око

Давайте залишимо сімейство котячих у спокої! Нехай кігтики будуть їхньою прерогативою. Закреслимо для себе і дизайн «котячого ока». Минуло вже багато років з того часу, як ця техніка почала втрачати свою актуальність. І поки що вона далека від повернення на модний олімп.

Неон

У сонячний, спекотний період бажання додати фарб у свій образ є цілком обґрунтованим. Минулого сезону ми вдосталь награлися із кислотними кольорами. Настав час неону залишити модний манікюрний Олімп. Принаймні до наступного літа.

Анімалістичний дизайн

Зебри, леопарди, далматинці, крокодили та змії вражають красою свого покриву. Але переносити такі візерунки-принти на нігті – це поганий смак. Навіть наступний рік тигра не має стати виправданням для появи у вашому манікюрі анімалізму. Зробіть вибір на користь стильного однотонного покриття, граючи з глибокими відтінками коричневого, синього, червоно-цегляного – головних кольорів-трендсеттерів у манікюрі взимку 2021/22.

Читайте також: Модний новорічний манікюр 2022


Не пропустіть