Модний новорічний манікюр 2022

Напередодні Нового року настає час передсвяткової лихоманки. Перед жінками постає питання: у чому відзначати найголовніше свято в році? Крім гардеробу та макіяжу необхідно підібрати також святковий манікюр. Саме про нього ми і поговоримо у цій статті.

Трендом зими 2021 року є манікюр з новорічними елементами. Зображення сніжинок, кожна з яких є унікальною, додасть вашому манікюру святкової нотки.

Цікаво і незвичайно виглядає манікюр з різними нігтиками. На кожному з них як на наступному фото зображено унікальний новорічний орнамент. Це може бути в’язаний манікюр, сніжна крихта ошатна ялинка.

На фото, опублікованому нижче, манікюр асоціюється із зеленою ялинкою, на якій іскряться білі сніжинки та поблискують різнокольорові кулі.

Класичні кольорові гами новорічного манікюру являють собою комбінації червоного та білого кольорів, синього, блакитного та білого, зеленого та золотого.

Унікальний новорічний варіант – френч у різдвяній шапочці. На фото ви можете побачити приклад такого барвистого виконання.

Ніжно-рожевий, бежевий або природний нігтик, червоне оздоблення з імпровізованим білим хутром навколо.

Зображення коробок з подарунками, перев’язані барвистими стрічками, новорічні написи і вогники, що переливаються на світлі. Все це – новорічна атрибутика, елементи якої ви можете використовувати на свій розсуд, створюючи нові, незвичайні комбінації.

Зимова ніч – не менш чудова тема для новорічного манікюру. Олені, що мчаться крізь північну темряву на срібній колісниці, додадуть шарму вашому образу. Додайте блискучі елементи в зачіску або блискучий лак для волосся, щоб ваш образ став гармонійним і завершеним.

Як відомо, френч актуальний завжди і скрізь. І новорічні свята не є винятком.

Зробіть класичний французький манікюр та нанесіть на нього «зимову прикрасу». Це можуть бути самотньо падаючі сніжинки, білі гілочки, дбайливо намальовані морозом на прозорому фоні.

Використовуйте в такому манікюрі мінімум компонентів: прозорий або ніжно-бежевий і білий лаки, можна скористатися невеликою кількістю блиску, краще срібного для відтворення натурального сніжного.

Новорічний манікюр: фото, ідеї, тренди:

Читайте також: Трендовий манікюр 2022: 12 ідей, які стануть вам у нагоді протягом усіх новорічних свят


Не пропустіть