Брітні Спірс спровокувала чутки про вагітність

Брітні Спірс знову епатує передплатників свого Instagram-акаунту. Цього разу поп-зірка спровокувала чутки про свою вагітність, виклавши відео, на якому вона робить характерні жести — годує когось із пляшечки та заколисує.

«У сім’ї поповнення. Вгадайте, хлопчик це чи дівчинка? Ще раз дякую тобі», — звернулася Спірс до свого коханого Сема Асгарі.

На відео артистка стоїть спиною до глядачів і не видно, кого вона тримає на руках, проте шанувальники розцінили це як натяк на можливу вагітність зірки. Хоча знайшлися й ті, хто подумав, що співачка грається з кошеням. А хтось сприйняв це за жарт і, навіть, назвав Брітні “королевою тролінгу”.

Не секрет, що Спірс давно мріє народити малюка, і не раз зізнавалася в цьому не лише у соціальних мережах, а й перебуваючи у залі судового засідання у справі про опікунство. Багато років, проведених під опікою свого батька, Джеймса Спірса, співачка не могла розпоряджатися своїм здоров’ям та особистим життям.

Тепер, коли Брітні абсолютно вільна, звичайно ж, вона зробить все, щоб її мрії про щасливе сімейне життя швидше здійснилися.

До речі, наречений Брітні Спірс, 27-річний бодибілдер Сем Асгарі, на особистій сторінці в інстаграмі написав зворушливе привітання нареченій у день 40-річчя, де назвав її своєю дружиною.

«Мене надихає твоє чуйне серце, я обожнюю твою посмішку, яка висвітлює мій світ. Щодня – твій день народження, моя королева. З першим днем ​​народження моя дружина», — написав Агарі.

Читайте також: Слава Камінська розчулила мережу новим фото з дітьми та ексчоловіком


Не пропустіть