Наречений відомої співачки Анни Трінчер збільшив губи й показав, як вони виглядають

Скандальний блогер Олександр Волошин, який не так давно освідчився Анні Трінчер, спантеличив мережу своїм вчинком. Декілька днів підряд хлопець приховував губи від фоловерів. Проте, таку незрозумілу поведінку Олександр Волошин відразу пояснив. Річ в тому, що він наважився на збільшення губ.

Подробицями поділилась його кохана. В Instagram-stories Анна Трінчер опублікувала світлини, на яких продемонструвала губи свого обранця.

Пізніше Олександр Волошин теж показав, як виглядають його губи. За словами хлопця, вони майже не змінились. Наречений Анни Трінчер зізнався, що спочатку дуже боявся такої процедури. Однак, через деякий час він все-таки наважився на збільшення губ.

Також Олександр Волошин показав, як на такий вчинок відреагували його рідні. Бабуся блогера висловила неабияке обурення. Вона не розуміє, навіщо її онук збільшив губи. Мама Олександра Волошина теж була дуже спантеличена. Жінка не оцінила вчинок свого сина та ледь стримувала сльози, щоб не заплакати.

А ще стало відомо, що збільшити губи блогеру довелося через спір з друзями. Хлопця відразу підтримала його кохана. Анна Трінчер теж неодноразово збільшувала губи, тому до такої процедури ставиться абсолютно нормально.

Фоловери відразу прокоментували вчинок Олександра Волошина. Вони зізнались, що зовсім не в захваті від новини блогера. Однак, хлопець ніколи не звертає увагу на хейт, а лише дивує мережу своїми вчинками.

Читайте також: Слава Камінська розчулила мережу новим фото з дітьми та ексчоловіком


Не пропустіть