5 модних стрижок, які красиво виглядають навіть без особливого вкладання

На дворі вже зима. Коли за вікном темрява, нам так не хочеться прокидатися і приступати до ранкових справ: йти в душ, готувати сніданок та збиратися на роботу.

Щоб кожен день проводити «ще п’ять хвилин» в ліжку, пропонуємо вам 5 варіантів стрижок, які можна красиво вкласти буквально за пару хвилин.

Шеггі

Стрижка шеггі підкуповує своєю невибагливістю. Якщо майстер виконав її грамотно, вона добре триматиме форму навіть без стайлінгу.

Якщо локони прим’ялися під час сну, з ранку їх можна лише злегка змочити, збити руками, сформувати окремі пасма стискаючими рухам, покрити лаком і вуаля – можна бігти на роботу.

Дівчатам, які звикли приділяти своєму волоссю 5-10 хвилин, достатньо буде злегка підщепити окремі пасма і, за бажання, додати прикореневого об’єму.

Тим, у кого волосся підвивається або кучерявиться від природи буде ще простіше. На ньому шеггі буде виглядати надзвичайно навіть без укладання.

Гаврош

Гаврош – коротка стрижка пір’ячками, яку найпростіше вкласти на круглу щітку, а потім розбити окремі пасма руками.

До речі, чубок у такому варіанті обов’язково вкладати на брашинг але лише задаючи напрямок, а не створюючи зайвий обєм.

Піксі

Коротке волосся вимагає менше часу і зусиль на укладання, тому стильна піксі – обов’язкова стрижка в нашій добірці. Її можна вкласти за допомогою брашинга буквально за 10 хвилин. І отримати розкішну зачіску. А щоб додати образу зухвалості, волосся можна скуйовдити руками і зафіксувати лаком.

Така зачіска любить гладке укладання, яке найпростіше виконати за допомогою гелю, спеціальної глини або воску. І з тією ж легкістю за наявності правильних продуктів для стайлінгу, ви за хвилин 10 можете поставити задерикуватий, шикарний «кок».

Рване каре

Рване каре не має виглядати бездоганно, як класична варіація цієї стрижки. Пасма, що стирчать у різні боки, легка недбалість і нібито випадково скуйовджена верхівка, буде вам тільки на руку.

Щоб досягти ефекту натурального укладання найпростіше завивати окремі пасма на праску, а потім злегка розбити їх руками.

Подовжене каре

Якщо у вас від природи гладке волосся, лонг-боб (та й класичне каре) не вимагатиме особливих хитрощів з укладанням. Однак, у разі не надто однорідної текстури локонів доведеться скористатися праскою.

Альтернативно можна покласти волосся на брашинг, щоб отримати об’ємну гладку зачіску.

Рекордсмени за швидкістю укладання – стрижки середньої або короткої довжини, які не вимагають ідеально симетричної форми і чітко окреслених локонів. Вибирайте будь-яку з тих, що ми запропонували і не помилитеся.

Читайте також: Модні короткі стрижки 2022 року: ідеї, на які варто звернути увагу!


Не пропустіть