Модні короткі стрижки 2022 року: ідеї, на які варто звернути увагу!

Головний тренд цього року – коротка зачіска. Багато хто вважає, що вона представлена ​​в одному єдиному варіанті але, насправді, коротких стрижок існує незліченна кількість. Зачіски з коротким волоссям роблять образ не тільки стильним, а й неймовірно жіночним і трохи зухвалим. У цій статті ми пропонуємо вашій увазі короткі зачіски, які будуть особливо актуальними в 2022 році.

Боб-каре

Щоб ваш образ повністю відповідав усім модним трендам 2022 року, віддайте перевагу модній стрижці боб-каре. Ця коротка зачіска фігурувала буквально на кожному модному показі у найрізноманітніших укладаннях. Боб-каре – це жіночність разом з зухвалим зовнішнім виглядом, тому в 2022 році з такою стрижкою ви виглядатимете найстильнішою красунею.

Піксі

Піксі – це найбільш обговорювана та актуальна стрижка, яка з року в рік набирає популярності. У 2022 році цю зачіску теж називатимуть найпопулярнішою. Майстри намагаються внести нові штрихи у звичну форму, модернізують піксі, щоби вона підійшла абсолютно кожній жінці на планеті. До речі, наступного року. У тренді не тільки коротка піксі але й подовжені варіанти з розкішним чубчиком. Якщо бажаєте увійти наступного року з новим іміджем, тоді варто вибрати саме стильну піксі.

Короткі стрижки з поголеними скронями та потилицею

Стрижки з поголеними елементами – це дуже ефектний та сміливий образ модниці. Але варто зазначити, що, незважаючи на яскравий вигляд, їх вважають дуже зручними та практичними зачісками. Виголені скроні або потилиця можуть бути присутніми в таких модних стрижках, як каре, піксі, боб, каскад і окремо виділяють креативний андеркат. У цих стрижках можна додати трохи більше жіночності, якщо правильно підібрати красивий видовжений або косий чубок.

Ультракороткі стрижки

Для найрішучіших жінок чудово підійдуть ультракороткі стрижки. Наприклад, їжачок чи бокс, напівбокс. Звичайно, такий вибір кардинально змінить зовнішність жінки, але при цьому вона зможе виділити головні переваги своєї жіночої краси. У 2022 році такі стрижки ще більше зацікавлять активних та сучасних дівчат, які заради свого комфорту готові піти на ризик та повністю прибрати довжину.

Короткі стрижки – це завжди стильно, елегантно та ефектно. Незважаючи на стереотипи, жінки з короткими стрижками виглядають ще більш жіночно, кокетливо та грайливо. Вибирайте трендові короткі стрижки 2022 року та створюйте найстильніший образ модниці.


Не пропустіть