Дружина Віктора Павліка чуттєво привітала коханого з днем народження

Катерина Реп’яхова поділилась зі своїми фоловерами чудовою новиною. За словами жінки, 31 грудня її коханий чоловік відвяткував день народження. Віктору Павліку виповнилося 56 років.

З цієї нагоди концертна директорка опублікувала зворушливий ролик на сторінці в Instagram. В ньому жінка показала Віктора Павліка, який позував у басейні з маленьким сином.

Також Катерина Реп’яхова показала багато чудових моментів з коханим чоловіком та первістком. В ролику Віктор Павлік демонструє щасливу усмішку та насолоджується кожною хвилиною свого життя. У дописі Катерина Реп’яхова зворушливо привітала артиста з днем народження, назвавши його чудовим батьком та найкращим чоловіком.

Ролик Катерини Реп’яхової відразу прокоментували фоловери. А ще Віктора Павліка привітала велика кількість зіркових колег. Серед них були Катерина Бужинська та багато інших.

Фоловери побажали артисту завжди залишатись таким веселим та життєрадісним. За словами шанувальників, в чоловіка чудова сім’я. А ще фани назвали Віктора Павліка та Катерину Реп’яхову дуже красивим подружжям.

Читайте також: Гайтана показала свою підрослу донечку, яка кумедно співала її хіт


Не пропустіть