4 проблеми зі шкірою, які виникають після дієти і як їх вирішити

У схуднення є свої плюси, але бувають і мінуси. Наприклад, можуть з’явитися зморшки і інші недосконалості шкіри. Чому так відбувається – і як це змінити?

Отже, після скидання зайвих кілограмів у нас з’являється більше енергії, і в дзеркалі ми очікуємо побачити таке ж молоде і прекрасне обличчя. Але ні! Шкіра ніби стала старшою, показуючи, що організм чинить опір змінам.

Це відбувається через те, що підшкірний жир допомагає особі виглядати молодше, що нескладно помітити, порівнявши фотографії людей з різних вагових категорій. А якщо позбавлятися від жиру, то і з обличчя він теж частково зникне. Ось що відбувається, коли вага різко знижується.

1. Шкіра обличчя може трохи обвиснути

Провисання лінії підборіддя – дуже часта проблема в таких випадках. Крім зменшення кількості жиру знижується обсяг колагену і еластину, але їх можна повернути за допомогою крему, що містить ретинол і пептиди.

2. З’являються дрібні зморшки

Найчастіше “гусячі лапки”. Вони, звичайно, і так з’явилися б, але пізніше. Позбутися від них допомагає гіалуронова кислота в складі зволожуючого крему.

3. Проявляються темні кола під очима

Жирові клітини під очима допомагають ховати кровоносні судини. А якщо “маскування” зникає, кола стають видимими. Фахівці рекомендують крем з ретинолом і гіалуроновою кислотою і візит до косметолога за філлерами, якщо проблема не вирішується.

4. З’являється акне

Навіть якщо шкіра не була схильна до запалень, вони можуть раптово з’явитися. З висипаннями можна боротися за допомогою спеціальних засобів, а також є деяка користь від білкових коктейлів. Допомагає саліцилова кислота і зволожуючі спреї, які не закривають пори.

Читайте також: 8 ознак захворювань, про які говорить твоє обличчя


Не пропустіть