10 стильних зачісок з аксесуарами для прямого волосся середньої довжини

Аксесуари правлять бал! Будь то біжутерія, прикраси, сумка або просто шпильки для волосся. Саме про останні ми сьогодні і поговоримо: які з них будуть в моді, з чим поєднувати і з якою зачіскою.

Легкі ламані хвилі середньої довжини і кілька стильних шпильок – такий образ ми будемо найчастіше бачити цього літа на дівчатах різного віку. Такі шпильки зазвичай продаються відразу сетом – зручно і легко!

Обідки – тренд минулого літа знову з нами. Але тепер в моді і такі незвичайні варіанти, як на фото. Виглядає стильно, чи не так?

Якщо ви жінка – амазонка, то такий образ вам точно сподобається. Зачіска, звичайно, не на кожен день, але для якоїсь важливої події – чому б і ні.

Тонка коса і невеликі ледве помітні аксесуари у вигляді тонких кілець. Така зачіска виглядає мило, жіночно і трішки в стилі хіпі.

Хочеться стильного гламуру? Тоді придбайте набір невидимок з намистинами і буквами. Одягати їх варто відразу по кілька штук.

Чим більше невидимок – тим краще, зараз діє таке правило. Зачіска повинна бути помітною, але лаконічною. Головне, розставляти аксесуари не в хаотичному порядку, а в якомусь певному художньому ключі.

Як вам такий варіант? Незважаючи на велику кількість невидимок, укладка здається лаконічною. Це тому, що невидимки не помітні, стильні і прості.

Пожвавити хвіст і додати в образ родзинки можна саме таким чином. Гумки повинні бути однаковими і нейтральними за кольором.

Яскраво, помітно, цікаво! Ця зачіска проста сама по собі, але за рахунок великих шпильок виглядає як складне вечірнє укладання.

Крім шпильок в моді м’які об’ємні гумки з оксамиту, замші, шкіри. Гарний текстурний пучок в поєднанні з такою гумкою зробить ваш образ жіночним, легким і привабливим.

Читайте також: Трендові короткі стрижки 2021: 5 ідей для тих, хто вирішив змінити імідж


Не пропустіть