Трендові короткі стрижки 2021: 5 ідей для тих, хто вирішив змінити імідж

Ці класні короткі стрижки точно надихнуть вас на зміни у 2021 році.

Каре з французьким чубчиком

Каре довжиною до губ – хороший варіант для початку. Адже наважитися на дуже коротку стрижку може бути доволі непросто, якщо до цього ви довго носили довге волосся. Додайте французький чубок, щоб образ став ще більш стильним.

Кучерява стрижка андеркат

Якщо природа нагородила вас кучерявим волоссям, не поспішайте з ним боротися. Андеркат – чудовий спосіб його втихомирити. Попросіть майстра залишити тонкий шар волосся на скронях, а від потилиці до чола зробити щось на зразок каскаду, щоб пасма поступово ставали довшими.

Подовжена стрижка піксі

Якщо залишити пасма довшими, ніж в класичній стрижці піксі, вони не будуть стирчати. Це хороший варіант для тих, у кого від природи хвилясте волосся. Вийдуть плавні завитки, які легко вкладати.

Андеркат на пряме волосся

Найчастіше цю стрижку можна побачити на хлопцях, але на багатьох дівчатах вона, насправді, виглядає не гірше. Короткі пасма на скронях і довші біля обличчя – варіант для зухвалих дівчат на кшталт Рубі Роуз.

Укорочена маллет з чубчиком

Об’ємні короткі пасма спереду і довші позаду – саме так виглядає стрижка маллет. Щоб перехід між довжиною не був таким помітним, задні пасма можна вкоротити. Вийде щось середнє між маллет і піксі.

Читайте також: Трендові стрижки для овального обличчя на коротке волосся: 5 варіантів, які вам точно сподобаються


Не пропустіть