Зимовий ніжний манікюр: основні тренди 2021

Манікюр є невід’ємною частиною кожної жінки. Адже доглянуті і красиві руки перетворюють і роблять образ витонченим. Щоб не витрачати багато часу на пошуки чергової ідеї, ми підготували для вас підбірку цікавих дизайнів в ніжних відтінках. Жодна жінка не залишиться байдужою.

Нюдовий відтінок стане лідируючим в 2021 році. Це по істині універсальний і практичний колір. Не дивно, що нюдовий відтінок користується попитом у жінок будь-якого віку. Адже навіть в найпростішому виконанні він надає образу жіночності та ніжності.

Також цей відтінок може використовуватися скрізь: на святі, на роботі, в повсякденному носінні, ділових зустрічах і т.д. Він буде доречний на кожному кроці. Для повсякденного носіння достатньо виконати манікюр в мінімалістичному стилі. Для наміченого свята можна підібрати більш яскравий елемент декору і прикрасити ним пару нігтиків.

Найніжніші відтінки 2021 року: бежевий, пилючно-рожевий, світло-рожевий, молочний, кремовий кольори. Підібравши собі варіант з перерахованих вище, ваші нігтики завжди будуть виглядати свіжо, ніжно і доглянуто. Найголовніше – не варто застосовувати велику кількість декоративних елементів. Намагайтеся знайти золоту середину.

У 2021 році стосовно манікюру ніяких обмежень не очікується: квадрат, овал, мигдаль, м’який квадрат – все в вашому розпорядженні. Кожна жінка зможе знайти для себе відповідний варіант виконання.

Читайте також: Трендові та ефектні відтінки манікюру 2021


Не пропустіть