Трендові та ефектні відтінки манікюру 2021

Кожна жінка повинна стежити за своїми руками. Нігтики повинні бути доглянутими і красивими. виконати це легко за допомогою різноманітних ідей манікюру. Саме він додає образу вишуканості і неповторності. Які ж відтінки манікюру будуть популярними цієї зими?

Один з найяскравіших і насичених – це винний відтінок. Він надає жіночності та вишуканості образу. Він ідеально виглядає в однотонному виконанні. А також може прекрасно гармоніювати з іншими кольорами. Винний відтінок можна також виконати в матовому варіанті. Додати можна абсолютно будь-який декор.

Також, незрівнянно і святково виглядає срібний відтінок. Можна використовувати світло-сірий, розбавивши пару нігтиків глітером. Для такого манікюру не потрібен додатковий декор. Образ вийде лаконічним і самодостатнім.

Розбавити свій манікюр можна золотими нотками. У цьому легко допоможуть блискітки, втирка або фольга. Можна створити геометрію, із застосуванням золотих смужок. Або виконати вензелі за допомогою блискіток. Золоті вкраплення додадуть манікюру вишуканості та жіночності.

Синій відтінок, як і раніше залишається на лідируючих позиціях 2021 року. За допомогою такого насиченого кольору можна створювати цілі шедеври нейл-арту. Синій відтінок найкраще використовувати в однотонному виконанні. Сам по собі цей колір є самодостатнім. Тому не варто додавати занадто багато елементів декору. Достатньо прикрасити пару нігтиків стразами або блискітками.

Манікюр в кольорі «мокрий асфальт» просто прекрасний. Його можна виконати в матовому дизайні з додаванням додаткових елементів декору. Темно-сірий відтінок чудово впишеться в будь-який образ і доповнить його. Навіть без додавання декору він виглядає ефектно і гідно.

Смарагдовий відтінок також завоював багато жіночих сердець. Насичений, лаконічний і самодостатній колір додасть вашому образу неповторності та вишуканості. Додати можна фольгу, стрази або втирку.

Читайте також: Модні червоні нігті 2021: красивий манікюр без каменів, страз і іншої мішури


Не пропустіть