Світлана Тарабарова показала, як відпочиває з друзями

Відома українська артистка Світлана Тарабарова, яка минулого року вдруге стала мамою, вирішила поділитися зі своїми улюбленими підписниками кадрами з сімейного відпочинку.

Не так давно на своїй сторінці в Instagram вона опублікувала дуже атмосферні фото. На них зображена сім’я Тарабарової та їхні друзі. Співачка має дуже хороші відносини з дружиною Ярмака. Вони дуже часто приходять в гості одне до одного й весело проводять час. На світлині дві сім’ї позують біля ялинки. Чоловік Тарабарової тримає сина на руках, а Ярмак усміхається разом зі своєю донечкою.

У дописі Світлана Тарабарова написала зворушливі слова про справжню дружбу. За словами артистки, вона обожнює проводити такі атмосферні вечори в колі найближчих друзів. Також співачка повідомила, що 2021 рік розпочався для неї ідеально. На фото діти граються в кімнаті, а дорослі мило спілкуються та дарують одне одному лише позитивні емоції.

Шанувальники відразу оцінили такі атмосферні світлини. Вони засипали Тарабарову компліментами та побажали ввесь рік бути такою позитивною.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений користувачем @tarabarova

Читайте також: Світлана Тарабарова замилувала шанувальників сімейним фото


Не пропустіть