Зірка серіалу “Слуга народу” Галина Безрук розлучається з чоловіком

Відома українська акторка Галина Безрук, яка здобула велику популярність завдяки серіалу “Слуга народу”, розлучається з чоловіком. Про це жінка розповіла на сторінці в Instagram.

Вона опублікувала допис, в якому зізналась, що чоловік постійно їй погрожував та піднімав руку. За словами Галини Безрук, раніше її коханий був зовсім інший.

Однак, після втрати дитини, Артем Безрук постійно перебуває у стані гострого психозу та постійного алкогольного сп’яніння. У всьому він звинувачує свою дружину. А ще не так давно, чоловік підняв руку на Галину Безрук.

Жінка зізналась, що така неприємна ситуація сталась під час кухонної нічної розмови. Тоді Артем Безрук вдарив акторку в живіт. Також Галина Безрук зізналась, що її чоловік тиждень перебував у психіатричній лікарні. Акторка сподівалась, що після лікування йому стане краще. Однак, жінка дуже помилялась.

Також зірка “Слуги народу” зізналась, що чоловік спалив всі її документи й погрожував забрати доньку. Після такого інциденту Галина Безрук втекла від психічно хворого чоловіка.

А ще вона повідомила, що не так давно знайшла листування Артема з іншою жінкою. Саме це стало останньою краплею для зірки. Після п’яти років шлюбу Галина Безрук наважилась на розлучення.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений ⭐️Galya Bezruk⭐️ (@galina_bezruk)

Читайте також: Фагот вперше відверто розповів, чому у нього з Ольгою Навроцькою немає дітей


Не пропустіть