Вагітна кохана Романа Сасанчина розсекретила стать майбутньої дитини

Зовсім скоро Роман Сасанчин та його вагітна кохана стануть батьками. Майбутні батьки ретельно готуються до народження дитини. За словами дівчини артиста, вона перебуває на сьомому місяці вагітності.

Не так давно закохані розсекретили стать своєї майбутньої дитини. Відповідний допис Іванна опублікувала на сторінці в Instagram.
Дівчина опублікувала ролик, в якому разом з Романом Сасанчиним луснула кульку. З неї посипалось конфеті рожевого кольору.

Таким чином стало відомо, що майбутні батьки чекають на народження донечки. У дописі Іванна зізналась, що з перших днів вагітності відчувала себе мамою саме донечки.

Закохані неймовірно зраділи, коли дізнались, що в них народиться донька. Перед камерою Іванна постала у сукні з квітковим принтом та чорній джинсовій куртці. Роман Сасанчин теж з’явився у стильному вбранні. Він  одягнув чорні джинси, білу футболку та куртку.

Фани відразу засипали майбутніх батьків великою кількістю привітань. Вони щиро пораділи за закоханих, побажавши їм чудового та безтурботного батьківства.

А ще фоловери побажали обраниці Романа Сасанчина легких пологів. Іванна щиро дякує всім за приємні слова та компліменти.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Annavi❤️🖤🎶 (@annavi_i)

Читайте також: Фагот вперше відверто розповів, чому у нього з Ольгою Навроцькою немає дітей


Не пропустіть