Фагот вперше відверто розповів, чому у нього з Ольгою Навроцькою немає дітей

Фронтмен гурту ТНМК  Олег Михайлюта, більше відомий як Фагот, вже 12 років перебуває у стосунках з відомою українською дизайнеркою Ольгою Навроцькою. Проте, пара не поспішає одружуватись. Тож не дивно, що багатьох шанувальників співака цікавить ця тема, а також те, чому у пари немає спільних дітей.

Фагот є учасником відомомого проєкту “Танці з зірками”, де у третьому ефірі вирішив відверто відповісти на дуже особисті питання. Так, чоловік розповів, що був неймовірно щасливий, коли у нього народився син. Нагадаємо, раніше Олег був у стосунках з журналісткою Анастасією, яка і народила йому Микиту. Як не дивно, і з нею Фагот так і не одружився.

Михайлюта розповів, що народження сина кардинально змінило його життя. Він був присутній на пологах та особисто перерізав пуповину. Наразі чоловік підтримує хлопчика фінансово та бере активну участь у його вихованні. Більше того, саме заради Микити Фагот взяв участь у танцювальному шоу.

Крім цього, Олег та його теперішня кохана Ольга Навроцька також мріють про спільну дитину та активно працюють над тим, щоб втілити її в життя. Проте, наразі всі спроби були не успішними. Фагот пояснив це тим, що у Ольги є певні проблеми зі здоров’ям.

Читайте також: Наталія Могилевська заінтригувала мережу романтичними світлинами, на яких постала в обіймах Олега Рижова


Не пропустіть