Святослав Вакарчук вперше розповів про новонародженого сина

У відомого українського співака та лідера гурту “Океан Ельзи” Святослава Вакарчука, який у червні розлучився з дружиною, з якою прожив 20 років, народився син. Його назвали Іваном на честь батька зірки. Хлопчик з’явився на світ у серпні проте, ще й досі достеменно невідомо хто його мама.

На цих вихідних у Львові відбувся грандіозний концерт, приурочений 360-річчю університету імені Івана Франка, на якому Вакарчук зібрав більше 10 тисяч людей. Зазвичай Святослав не поширюється про особисте життя та тримає його подалі від людських очей. І тільки у рідному місті співак наважився на відвертість.

Просто зі сцени він розповів шанувальникам про свого сина Івана. Святослав пояснив, чому так ретельно приховує своє особисте життя, та розповів, що і далі не збирається показувати хлопчика громадськості. Він вважає, що діти повинні мати можливість впевнено стати на ноги і тільки тоді самостійно вирішувати чи бути публічними особами, а завдання батьків – створити сприятливі для цього умови. Фронтмен “Океану Ельзи” попросив шанувальників з розумінням поставитись до його позиції та поважати його вибір. Нажаль, про маму Івана та про його появу на цей світ Святослав не сказав ні слова.

Раніше в мережі з’явилась інформація про те, що сина 46-річному Вакарчуку народила відома українська продюсерка, 39-річна Євгенія Яцута. Проте, сам співак поки ніяк не відреагував на це.

Читайте також: Популярна співачка Гайтана поскаржилась на українські авіалінії


Не пропустіть