Анна Трінчер розповіла про неприємний інцидент у ТРЦ: “Нікому не побажаю таке пережити”

Відома українська акторка та співачка Анна Трінчер активно веде свій мікроблог, в якому часто ділиться зі своїми шанувальниками цікавими моментами зі свого особистого життя. Цього разу зірка просто приголомшила шанувальників своєю новиною.

Як виявилось, з Анною трапився неприємний інцидент у ТРЦ. Коли співачка намагалась поїсти у неї сталась панічна атака. На своїй сторінці у Instagram Трінчер опублікувала шокуючий ролик, який чітко передав настрій того жахливого моменту. На відео чітко видно, як Анна переживає напад істерики.

Дівчина розповіла, що її раптово почало трясти, і хоч як вона не намагалась заспокоїтись, нічого не виходило. У неї страшенно тремтіли руки, і вона нічого не могла з цим вдіяти. Анна просто побігла в туалет та зателефонувала коханому, який і допоміг їй опанувати себе.

Цією історією дівчина вирішила поділитись з шанувальниками для того, щоб вони чітко розуміли що таке панічна атака та знали, як поводитись у цій ситуації. Крім цього, Анна нікому не бажає пережити все те, що вона відчувала в той страшний момент.

Читайте також: Маша Єфросиніна показала, якою була 15 років тому


Не пропустіть