Популярна співачка Гайтана поскаржилась на українські авіалінії

Знаменита співачка Гайтана поскаржилась на українські авіалінії. Не так давно зірка добиралась літаком на південь України. За словами жінки, її запросили у Херсон на святкування Дня міста. Артистка із задоволенням погодилась. Однак, від перельоту жінка залишилась дуже незадоволеною.

На сторінці в Instagram Гайтана опублікувала в допис, в якому висловила величезне обурення. Артистка зізналась, що в салоні літака був надзвичайно неприємний запах.

За словами виконавиці, вона ледь не задихнулась від вихлопних газів. Жінка почувала себе дуже погано, однак, на неї ніхто не звертав увагу.

А ще, за словами Гайтани, зі щілин літака дуже сильно дуло холодним повітрям. Зірка українського шоу-бізнесу намагалась закрити їх серветками. Протягом всього перельоту жінка почувала себе жахливо.

Їй було дуже важко дихати. Навіть, захисні маски не допомагали Гайтані, адже жінка постійно відчувала запах вихлопних газів. Знаменитість зізналась, що це був один з їїї найгірших перельотів.

У дописі співачка заявила, що після такого жахливого перельоту в неї була сильна нудота та безсоння. А ще Гайтана побажала шанувальникам ніколи не опинятись в таких жахливих ситуаціях та обов’язково повідомляти про проблему.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений GAITANA (@gaitanamusic)

Читайте також: Ксенія Мішина прокоментувала, в яких стосунках перебуває з Еллертом


Не пропустіть