Юрій Горбунов замилував мережу зворушливими кадрами з маленьким сином та дружиною

Відомий український продюсер та телеведучий Юрій Горбунов повідомив фанам чудову новину. За словами чоловіка, 19 вересня його наймолодшому сину виповнився місяць.

З такої нагоди зіркове подружжя влаштовувало зворушливу фотосесію з маленьким сином. Нові кадри Юрій Горбунов опублікував на сторінці в Instagram.

На фото щасливий батько ніжно тримає маленького сина та не може ним намилуватись. Поруч біля телеведучого позує його кохана дружина. Катерина Осадча обіймає свого чоловіка та щиро усміхається.

У дописі Юрій Горбунов повідомив, що вдруге став батьком саме місяць тому. Знаменитість з нетерпінням чекав на народження ще однієї дитини. А ще телеведучий побажав маленькому синові рости здоровим та щасливим.

Шанувальники теж привітали відоме подружжя з такою важливою подією. Вони щиро пораділи за закоханих, засипавши їх великою кількістю компліментів.

За словами фоловерів, Катерина Осадча та Юрій Горбунов є однією з найкращих сімей в українському шоу-бізнесі. Також щирі привітання у коментарях залишило багато зіркових колег Горбунова.

Читайте також: Катерина Реп’яхова вперше засвітила обличчя свого 3-місячного сина


Не пропустіть