Роман Сасанчин розсекретив, як батьки відреагували на вагітність його коханої

Український артист Роман Сасанчин зовсім скоро вперше стане батьком. Разом зі своєю коханою він чекає на народження первістка. Не так давно виконавець розсекретив, як батьки відреагували на вагітність його нареченої. Про це Роман Сасанчин розповів у програмі “Життя відомих людей”.

За словами переможця “Голосу країни”, новина про вагітність була для нього справжньою несподіванкою. Однак, Роман Сасанчин дуже зрадів, коли дізнався, що стане батьком.

За словами хлопця, спочатку про вагітність Іванни він розповів мамі. Жінка довгий час перебувала у важкому стані та поборолась з хворобою.

Роман Сасанчин довго не міг наважитись відверто поговорити з мамою. Він дуже хвилювався, як на таку подію відреагує рідна людина. Однак, мама переможця “Голосу країни” неабияк зраділа, коли дізналась про вагітність. Вона привітала сина з такою чудовою подією та побажала йому лише найкращого батьківства.

Батько Романа Сасанчина трішки по-іншому відреагував на вагітність своєї невістки. Спочатку він дуже здивувався, адже не очікував, що так скоро стане дідусем.

Проте, чоловік підтримав артиста й побажав йому бути чудовим батьком. А ще Роман Сасанчин розсекретив, що планує бути присутнім на пологах своєї коханої.

Читайте також: Святослав Вакарчук вперше розповів про новонародженого сина


Не пропустіть