Зачіски, які ніколи не вийдуть з моди

Зачіска – це один з важливих пунктів в житті кожної жінки. Правильно укладене волосся допоможе підкреслити усі ваші переваги та зробити образ неперевершеним.

В даний час існує багато різних зачісок, але які з них завжди будуть в тренді?

Високий хвіст

Гарний високий хвіст – це одна з найстильніших і універсальних зачісок. Зачіску хвіст можна зробити, коли не хочеться витрачати багато часу. Для когось може здатися, що хвіст – це занадто просто і банально, але це не так. Навіть звичайний хвіст може виглядати ефектно. Щоб хвіст виглядав стильно, можна зробити кучері, начісування або ж заплести косички.

Легкі хвилі

Напевно, складно уявити більш жіночну і романтичну зачіску, ніж хвилі на волоссі.
Дану зачіску дуже легко робити, і вона завжди виглядає стильно. Легкі недбалі хвилі пасують практично всім типажам прекрасної статі. І тримаються вони в моді століттями.

Легкі хвилі можна зробити як на довге, так і на коротке волосся за допомогою стайлера, бігудів або плойки.

Пряме волосся з проділом по центру

Здається, пряме, розпущене волосся завжди буде актуальним. З такою зачіскою можна ходити і на роботу, і на прогулянки. Пряме волосся з проділом по центру надає образу жіночності та акуратності. Ідеально пряме волосся можна зробити за допомогою праски.

Коса

Плетіння завжди залишається в тренді. Таку зачіску можна зробити на побачення, вечірку, ділову зустріч, вона розбавить і доповнить навіть найбільш нудний образ.
З самого дитинства дітям заплітають різні косички. Тому, заплести кіски сьогодні прагнуть і юні красуні.

Коса – молодіжна зачіска, яка буде актуальною завжди. Це може бути коса на бік, риб’ячий хвіст, недбала, французька, коса на косі, ажурна коса.

Кучері

Красивекучеряве волосся залишається в тренді вже багато років. Така зачіска підходить для будь-якого свята або зустрічі,  її можна зробити на будь-яку довжину волосся.

Багато знаменитостей використовують таку зачіску для виходу в світ. Як би не змінювалася мода, красиві кучері завжди будуть серед актуальних зачісок. Дрібні кучерики виглядають більш мило, а об’ємні – елегантно та жіночно. Таку привабливу зачіску можна зробити за допомогою бігудіі, праски або плойки. А доповнити якимись красивими аксесуарами або пов’язками.

Каре

Для такої зачіски можна додати різні модні обручі або шпильки. Ця стрижка буває дуже різною, як по довжині, так і по техніці. Її потрібно вибирати за формою обличчя. Модна стрижка каре залишає простір для експериментів з формою і укладанням.

Пучок

Дуже проста і легка зачіска. Її можна робити як в повсякденному житті, так і на різні заходи. Зачіска пучок робить даму елегантною і жіночною. Існує багато видів пучків:

  • французький;
  • риб’ячий хвіст;
  • з начосом;
  • з валиком;
  • весільний;
  • з бубликом.

Такі пучки завжди доречні в будь-якій ситуації. Можна додати до нього нові елементи: стрічки, шпильки або обручі.

Читайте також: Трендові стрижки та зачіски на осінь 2021


Не пропустіть