Трендові стрижки та зачіски на осінь 2021

Початок нового сезону – ідеальний час для зміни іміджу. І найпростіший спосіб це зробити – змінити зачіску. Пропонуємо познайомитися зі стильними варіантами, які будуть актуальними вже цієї осені.

Трендові стрижки на осінь 2021

Боб

Універсальна стрижка, що не знає вікових обмежень. Її без побоювання можуть собі дозволити як зовсім юні дівчата, так і жінки від 40 +. Візуально вона нагадує каре, тільки майстер робить її по трохи іншій техніці. При цьому стрижка характеризується своєю різноманітністю, що дозволяє кожній модниці продемонструвати власну індивідуальність.

Боб-каре на ніжці

Унікальний тандем, що поєднує в собі відразу дві модних стрижки. Серед переваг також можливість вкладати її по-різному, створюючи тим самим неповторні образи кожного дня.

Каре на ніжці

Ще одна мега популярна стрижка, яка не здає своїх позицій вже тривалий час. Основною особливістю її є укорочені позаду пасма, що переходять в більш довгі спереду. За рахунок цього вдається зробити акцент на шиї, продемонструвавши її витонченість.

Дебют

Деяким ця стрижка може нагадати каскадну, однак від останньої її відрізняє розташування локонів. Вони ніби викладені у вигляді підкови. Це чудовий варіант для тих, кому необхідно зробити гострі риси обличчя м’якшими.

Шапочка

Незважаючи на свою “старовину”, адже вперше таку зачіску почали робити аж в 60-ті, до сих пір користується попитом. Виглядає така стрижка дуже акуратно і часто супроводжується чубчиком.

Чубчик на бік

Даний вид чубчика – варіант для романтичних осіб. При цьому підходить під абсолютно будь-який тип обличчя і практично під будь-яку стрижку, допомагаючи також закамуфлювати широкий лоб.

Трендові зачіски на осінь 2021

Бублики

Як хочете називайте цю зачіску, бубликами або ріжками, менш популярною вона не стане. Створити таку красу буде не складно, для цього знадобляться тільки гумки або невидимки в якості фіксаторів.

Боксерські коси

Вимагають від вас певного досвіду, адже є тугі коси на потилиці в кількості 2-3-4 штук. Виглядають вони вельми оригінально, якщо додатково ще й вплести в них канекалон.

Аля-Мерлін Монро

Якщо ви збираєтеся на вечірку, спробуйте приміряти на себе образ знаменитої Мерлін Монро. Повірте, ви будете неперевершені, особливо якщо є володаркою світлого волосся.

Мальвінка

Хоч подібну зачіску частіше можна зустріти на головах юних школярок, майбутньої осені вона обіцяє стати популярною і у модниць більш старшого віку. Адже вона не тільки просто виконується, але й виглядає цікаво, додаючи образу нотки романтики.

Кінський хвіст

Уже не перший сезон не здає модних позицій така зачіска, як “кінський”, або простіше кажучи, низький хвіст. З такою впору відправитися не тільки на прогулянку, а й на роботу, де ви змушені дотримуватися строгого дрес-коду.

Читайте також: Трендові стрижки з чубчиком 2021


Не пропустіть