60-річна Кеті Гріффін зізналась, що намагалась накласти на себе руки

Популярна американська актриса Кеті Гріффін не перестає вражати мережу. Не так давно 60-річна знаменитість оголосила про серйозну хворобу. Проте, в жінки є ще багато таємниць, якими вона ділиться з шанувальниками.

Кеті Гріффін зізналась, що в її житті був момент, коли акторка намагалась накласти на себе руки. Такими шокуючими подробицями вона поділилась в соцмережі Instagram.

Американська знаменитість повідомила, що ледь не померла від передозування пігулками. За словами Кеті Гріффін, саме минулого року вона потрапила до лікарні. На щастя, жінку вдалося врятувати.

Акторка повідомила, що цілий рік не вживала наркотичні засоби. Навіть, після першої операції Кеті Гріффін вирішила відмовитись від сильних знеболюючих та наркотичних засобів.

Також жінка зізналась, що боїться наркотичної залежності більше, ніж раку. 60-річна Кеті Гріффін впевнена, що подолає серйозну хворобу без різних знеболюючих пігулок.

Кумири відразу підтримали акторку приємними словами. Вони назвали жінку неймовірно сильною та мудрою. А ще фани побажали Кеті Гріффін якнайшвидше одужати й повернутись до звичайного життя.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Kathy Griffin (@kathygriffin)

Читайте також: Олена Мозгова вразила шанувальників своїм схудненням на 20 кілограм


Не пропустіть