Чоловік Катерини Кухар впіймав на Мальдівах акулу

Знаменитий український артист балету Олександр Стоянов насолоджується довгоочікуваним відпочинком на Мальдівах. В теплі краї чоловік відправився зі своєю коханою дружиною.

Зіркове подружжя активно проводить час, відкриваючи для себе нові хобі та інтереси. Закохані плавають в морі, займаються снорклінгом та весело проводять відпустку.

Не так давно Олександр Стоянов відправився з дружиною на риболовлю. За словами зірки українського шоу-бізнесу, це його улюблене заняття. Рибалка на Мальдівах дуже відрізняється від звичайної. Під час цього процесу потрібно бути вкрай обережним та уважним.

Олександр Стоянов похизувався чудовим уловом. Однак, крім звичайної риби він впіймав справжню акулу. За словами чоловіка Катерини Кухар, вона заковтнула гачок. Стоянову довелося різати волосінь та витягувати гачок через іншу сторону, щоб врятувати акулу.

Також артист заявив, що йому вдалося впіймати безпечний вид, а саме рифову акулу. За словами чоловіка, вона відрізняється від іншої риби своєю силою. Олександр Стоянов тримав акулу міцно в руках. Однак, пізніше зірка її відпустив.

Читайте також: Мама покійного Кузьми Скрябіна заявила, що пісні її сина намагаються вкрасти


Не пропустіть